.co robimy

.co robimy | Robimy filmy i telewizję. Zajmujemy się produkcją materiałów komercyjnych i niekomercyjnych, reklamowych i dziennikarskich. Nasza oferta obejmuje realizację filmów promocyjnych, dokumentalnych, reportażowych, korporacyjnych, szkoleniowych i tak dalej. Pozostawiamy tę listę w formie otwartej, bo tego wymaga innowacyjny rynek nowych mediów. Produkujemy kamerą i mikrofonem to, co służy skutecznej komunikacji.

.co zrobiliśmy | Nasze resume obejmuje produkcję i realizację filmów reportażowych ("Żyć i pozwolić innym żyć", "Nawróceni", "Moje życie w mundurze", "Misja"). Współpracowaliśmy przy produkcji programów telewizyjnych, wyemitowanych na kanałach TVP Regionalna, TVP Info (np. Męska Strefa, Światowiec). W ciągu ostatnich lat produkowaliśmy materiały na antenę telewizji ogólnopolskich, regionalnych, jak i dointernetu (Polska Akcja Humanitarna, Wydawnictwo Znak, Ecorys, itd.) na prywatne "anteny" firm.

.narzędzia produkcji | verynice'owe narzędzia produkcji filmowej to profesjonalny sprzęt jakości emisyjnej i park urządzeń, umożliwiajacych produkcję profesjonalnych obrazków i dźwięku. Do wykorzystania kran kamerowy, kopter do zdjęć lotnicznych, steadicam i tak dalej.

.robimy filmy i telewizję